Про нас

БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ZODЧІ

Будівельна компанія Київ ZODЧІ - найкраще рішення для будівництва вашого проекту.

Будівельна компанія ZODЧІ працює на будівельному ринку України з 2003 року. За цей час набули великого досвіду, сформували сильну команду фахівців і успішно реалізували десятки проектів в монолітно-каркасному будівництві, реконструкції будівель і споруд, котеджному будівництві, ремонтних роботах із застосуванням нових прогресивних матеріалів і технологій.                                                                          Будівельна фірма в Києві  ZODЧІ – це найкраще рішення для Вас. Ми займаємося будівництвом будівель і споруд під ключ. Якщо вибирати, то тільки кращих-будівельна компанія Київ-ZODЧІ.

18

РОКІВ ПРАЦЮЄМО НА БУДІВЕЛЬНОМУ РИНКУ УКРАЇНИ

Виконані проекти

Галерея проектів

Реконструкція

ТРЦ “Piramida”

Будівництво

Заміський будинок

Будівництво

Fitness & spa

Будівництво

Заміський будинок

Реконструкція

БЦ “GRAND”

Реконструкція

Бізнес-Центр

Нам довіряють

НАШІ КЛІЄНТИ

Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений виконаною нами роботою і отриманим результатом, який є нашим спільним успіхом!

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Про нас говорять

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Всі наші клієнти - не просто замовники, а друзі, з Яким у нас міцні, довірчі відносини. Для нас подяку клієнтів - найкращий засіб, що підтверджують наш професіоналізм.

ДОЗВІЛЬНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

ЛІЦЕНЗІЇ ТА СЕРТИФІКАТИ

Досвідчені і професійні майстри, вузькоспеціалізовані фахівці, якісний менеджмент будівельних об’єктів, регулярний контроль точності якості і технології виконання робіт.

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ? НАПИШІТЬСЯ ПРЯМО ЗАРАЗ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Наш фахівець зв'яжеться
з Вами, щоб уточнити деталі проекту
Вгору