zodchie
рус укр

Будівництво
заміських будинків будь-якої складності
під ключ

За допомогою будівництва, архітектури та дизайну
робимо світ затишним, комфортним і красивим
clients

Наші
клієнти

років працюємо на будівельному ринку України
projects
01

- Оздоблення квартири. Пентхаус класу «Люкс»

03

- Реконструкція будівлі

проекти
компанії
“Зодчі”

02

- Генеральний підряд. Котеджне містечко "Green Hills"

будівельна компанія в Київі “Зодчие”

Будівельна компанія ТОВ «Компанія «Зодчі» працює на будівельному ринку України з 2003 року. За цей час набули великого досвіду, сформували сильну команду фахівців і успішно реалізували десятки проектів в монолітно-каркасному будівництві, реконструкції будівель і споруд, ремонтних та оздоблювання, котеджному будівництві із застосуванням нових прогресивних матеріалів і технологій. Будівельна фірма в Києві Зодчі-це найкраще рішення для Вас. Ми займаємося будівництвом будівель та споруд під ключ. Якщо вибирати, то тільки кращих-будівельна компанія Київ-Зодчі.

Будівельна компанія Київ "Зодчі"- краще рішення для будівництва вашого котеджу.

license
Дозволи на будівельні роботи
get in touch

хочете
отримати
консультацію?
напишіть
прямо зараз

Залиште заявку

і наш фахівець зв'яжеться
з Вами, для уточнення деталей проекту
Get in touch

задача:

рішення:

результат:

Приват банк

Рівень вимог ПриватБанку до ремонту приміщень відділень банку був дуже високий як за якістю робіт, так і за термінами виконання.

Фахівці нашої компанії підійшли до виконання оздоблення професійно та відповідально.

Весь комплекс робіт по дизайну інтеръєру та влаштуванню інженерії отримав високу оцінку замовника.

Dragon Capital

Головний напрямок співробітництва з компанією Dragon Capital - будівництво комфортного і престижного котеджного містечка «Green Hills».

Поряд з численними котеджами, Компанія «Зодчі» побудувала на території коттеджного містечка школу «Britanniсa School» та багатофункціональний спорткомплекс з критим басейном - основні объєкти інфраструктури.

Багато спільних проектів з реконструкції та ремонту будівель різного призначення реалізовано за межами «Green Hills».

Успішне співробітництво триває.

ING Bank

Для ING Bank нами виконані роботи з комплексного ремонту приміщень у відділеннях банку.

Проведена висококласна внутрішнє оздоблення із застосуванням найсучасніших матеріалів, влаштовані інженерні мережі, вхідні групи.

Терміни витримані. Співпраця була успішною і перспективною.

Запоріжсталь

У співпраці з компаніями, що представляють Запоріжсталь, нами реалізований цілий ряд проектів з комплексного ремонту офісних приміщень.

Основний і великий объєкт - будівництво 5-ти поверхового офісного центру з паркінгом. Завдання ускладнювалось через щільну забудову території і складних геологічних умов.

Компанія" Зодчі "якісно і в строк впоралася з повним комплексом генпідрядних робіт - від пристрою котловану до введення объєкта в експлуатацію.

Правекс-Банк

Співпраця з Правекс-Банком відбувалося на тлі екстремальної ситуації.

Стояло завдання усунення наслідків пожежі, що виникла в приміщенні одного з відділень. На рішення відводилася один тиждень. Було потрібно зробити повне відновлення обробки приміщення з частковою заміною конструктивів.

Організувавши роботу в три зміни, наша компанія змогла успішно впоратися з над завданням.

Надалі був також виконаний поточний ремонт іншого відділення банку.

Gazprom

Для представництва Газпрому в Україні нашою компанією реалізований проект презентабельного офісу.

Стояло завдання - в обмежених і зі складним рельєфом умовах провести повну реконструкцію з розширенням будівлі під офіс. Виконані роботи з влаштування підпірної стіни, повне перепланування з посиленням несучих конструкцій, надбудова мансардного поверху, інженерія, фасадні та покрівельні роботи.

Проект реалізований успішно і в найкоротші терміни.

Українські Вертольоти

Проводили роботи по реконструкції приміщення для головного офісу компанії.

Складність полягала в тому, що офіс продовжував функціонувати під час ремонту. Багато роботи доводилося виконувалися в нічний час. Але при досить обмежених умовах роботи ми виконали поставлені роботи якісно та в строк.

Київгума

Компанія «Київгума» виступала девелопером в будівництві котеджного селища «Французький містечко».

Нашій компанії було довірено будівництво котеджів. Будинки будувалися VIP рівня зі складними елементами з конструктивного бетону із застосуванням складних опалубних конструкцій.

Office Solutions

В сотрудничестве с Office Solutions Компания «Зодчие» выполнила ряд объектов, среди которых были агентство Reuters, УкрТрансГаз и др. Работы проводились в бизнес центрах Леонардо, Куб, Горизонт Парк

Задачи стояли концептуально одинаковые: в кратчайшие сроки выполнить работы согласно проектам, разработанным архитекторами и дизайнерами компании Office Solutions. В основном выполнялись отделочные и инженерные работы. С данными задачами наша компания успешно справилась

Укррічфлот

Компанія «Зодчі» виконала комплекс робіт з реконструкції адміністративної будівлі ПАТ «Укррічфлот».

Проведено роботи по перепланування приміщень з одночасним посиленням конструкцій, поглиблення цокольного поверху зі складною гідроізоляцією при високому рівні ґрунтових вод.

Крім внутрішніх загально будівельних і інженерних робіт, впорядкований фасад будівлі і мансарда.

Крім внутрішніх загально будівельних і інженерних робіт, впорядкований фасад будівлі і мансарда.

Green Hills

У котеджному містечку Green Hills, Компанія «Зодчі» є генпідрядною організацією в обовъязки входить будівництво будівель інфраструктури містечка і возведений котеджів, нами побудовано більше 25-ти будинків, а також будівлі школи і спорткомплексу.

Новий час

Керівництво видання «Новое время» поставило завдання - у стислі терміни утеплити фасад будівлі в яке переїхала редакція, а також привести в порядок прилеглу до будинку територію.

Перший етап - це підготувати стіни під утеплення, наступні етапи комплекс реставраційних робіт по відновленню декоративних елементів фасаду. Завершальним етапом було виконано утеплення фасаду відповідно до проекту.

Робота ускладнювалася тим, що редакція журналу «Новое Время» не зупиняла свою роботу. І періодично необхідно було зупиняти свої роботи так як в редакції приходили записи прямих ефірів, записи інтервъю що вимагало тиші.

З поставленими завданнями ми впоралися вчасно та якостно.

Дякуємо!

Ваша заявка була успішно відправлена.